Televizyon

Fulya Öztürk’ten Fatih Portakal’a sert tepki: “Ekmek yediğiniz yere laf edemezsiniz!”

Bir zamanlar FOX TV'de ana haber sunan Fatih Portakal'ın FOX TV'de yayınlanan "Fulya ile Umudun Olsun" adlı programla ilgili yaptığı sert eleştiriye Fulya Öztürk'ten sert tepki geldi.

Üzgün ve kızgın olduğu görülen Öztürk, kendisini eleştirenlere çok sert çıktı ve “Siz beni oturduğunuz yerde küçümseyip aşağılayamazsınız. Ekmek yediğiniz yere laf edemezsiniz. Siz çoğunuz ekmek yediğiniz yere laf bile ediyorsunuz.” dedi.

İşte o anlar…

FOX TV’de Fulya Öztürk’ün sunduğu “Fulya ile Umudun Olsun” isimli programda sosyal medyanın gündemine oturan bir olay yaşanmıştı.

Programa katılan Celal Bilgin isimli yurttaş, sosyal medyada izlediği cinsel içerikli videodaki kadının, ameliyat izlerinde eşi G.D. olduğunu öne sürmüştü.

Canlı yayına taşınan konuda iddialarını kanıtlamak isteyen Bilgin, sunucu Fulya Öztürk ve diğer konuklara söz konusu görüntüleri izletmişti.

İşte programdaki bu görüntülere FOX TV’nin eski çalışanı Fatih Portakal tepki göstermiş ve “Bu ve benzerlerine program denmemeli. Sadece reyting amaçlı saçma sapan, iğrenç içerikler. Böyle içeriklere izin verenlerde kabahat. “Halk bunu izliyor, istiyor” demekse ilkesizlik.” demişti.

Fulya Öztürk’ten çok sert cevap geldi

FOX TV’de “Fulya ile Umudun Olsun” adlı programı yapan Fulya Öztürk ise bugünkü programda bu sözlere isyan etti.

Sözlerine “Ne faydanız oldu? Ben iki aydır smaaş alıyorum, üstüme bir çöp almadım. haberiniz var mı? Kazandığım parayla kendime hiç bir şey almadım, yurda yerleştirndim çocukları. Kazandığım paranın yüzde 5’in harcadım ya da harcamadım. Yukarıda Allah şahidim benim” diyen Fulya Öztür, “Siz beni oturduğunuz yerde küçümseyip aşağılayamazsınız. Ekmek yediğiniz yere laf edemezsiniz. Siz çoğunuz ekmek yediğiniz yere laf bile ediyorsunuz.” dedi.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu