Magazin

Funda Özkalyoncu’ya bir tekme de eski mesai arkadaşı Deniz Akkaya’dan…

Şu sıralar Sabahattin Ali’nin “Kürk Mantolu Madonna” kitabıyla ilgili gafı nedeniyle zor zamanlar yaşayan Funda Özkalyoncu’ya bir darbe de eski program arkadaşı Deniz Akkaya’dan geldi. Deniz Akkaya, geçen sezon TV8’de birlikte aynı masada magazin programı sunduğu Funda Özkalyoncu’yu sert bir dille eleştirdi.

TV8’de ekrana gelen ‘Aramızda Kalmasın’ adlı programda sunucu Funda Özkalyoncu’nun Sabahattin Ali’nin eseri ‘Kürk Mantolu Madonna’ ile ilgili gafı sosyal medya gündemine bomba gibi düşmesinin ardından Özkalyoncu’nun kitabı okuduğunu söyleyerek, dünyaca ünlü star Madonna’nın hayatını anlattığını söylemesi kuşkusuz günün en çok konuşulan konusuydu. Türkiye gündemine giren olaya, TV’de yayınlanan Aramızda Kalmasın’ın eski sunucularından Deniz Akkaya da yorum yaptı.

Geçtiğimiz sezon ‘Aramızda Kalmasın’ programının sunucularından olan Akkaya, eski masa arkadaşını sert bir dille eleştirdi. Kitapla ilgili karikatür paylaşan Akkaya, fotoğrafa; “65 sene bekle bekle, şöhreti cehaletle yakala. Bırakacaksın kendi haline gömecek kendini ekranın dibine” notunu düştü.

Deniz Akkaya’nın Özkalyoncu’ya yönelik neden böyle ağır bir eleştiri yönelttiği anlaşılamadı. Ayn masada uzun sayılabilecek bir mesaiyi paylaşan ikilinin arasında geçmişte neler olduğu merak konusu oldu.

Özkalyoncu’nun büyük bir eleştiri bombardımanı altındayken bir darbe de eski mesai arkadaşından gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu