Televizyon

Furkan Kızılay yeni çekilecek Çocuklar Duymasın’da oynamak için mi elendi?

TV tarihimizin fenomen dizileri arasında gösterilen Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un başrolleri paylaştığı Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümlerinin çekimlerine başlanacak. Sevilen dizi bu kez farklı bir kanalda ekrana gelecek. Yeni bölümleri Kanal D’de yayınlanacak olan Çocuklar Duymasın’la ilgili Milliyet yazarı Sina Koloğlu yeni detayları paylaştı. Dizinin adında be konseptinde de değişiklikler var. Koloğlu, bugünkü yazısında Survivor’da yarışan Furkan Kızılay’ın belki de bunun için elenmiş olabileceğini yazdı.

SİNA KOLOĞLU ÇOCUKLAR DUYMASIN’LA İLGİLİ DETAYLARI YAZDI

Yapımcılığını Birol Güven’in sahibi olduğu MİNT’in yapacağı dizi bugüne kadar birçok kanalda ekrana geldi. Çocuklar Duymasın’ın 2002 yılında TGRT’de başlayan ekran macerası  atv, Star TV ve FOX’ta devam etti. Dizinin tekrar bölümleri de geçen yıldan beri 360’da seyirciyle buluştu.

Başrollerinde Tamer Karadağlı,Pınar Altuğ ve Furkan Kızılay’ın yer aldığı Çocuklar Duymasın, 2014 yılında yeniden çekilmiş ve Fox TV’de yayınlanmıştı. Dizinin 3. defa yeni bölümlerinin çekilmesi için çalışmalar sürüyor.

İşte Sina Koloğlu’nun Çocuklar Duymasın’la ve Furkan Kızılay’la ilgili kaleme aldığı bugünkü yazısı:


Birol Güven önce ‘Yatak Odası Diyalogları’ kitabından yola çıkarak Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ ikilisi için dizi çekecekti. Sonra araya Kanal D girdi “İlla Çocuklar Duymasın” dedi. Sanırım teklif yerindeydi fikir değiştirmek için. Bütün ekip yeniden bir araya gelecek. Belki Havuç bile bunun için ‘Survivor’dan elendi. Yeni adı ‘Çocuklar Duymasın Güç Uyanıyor.’ Kanal D’de Temmuz ortası ya da sonu gibi yayına girmeyi planlıyorlar. Yeni karakterler de eklenecek. Kentsel dönüşüm, yeni dizinin temel
taşlarından biri olacak. Bedava olan mahalleyi milyarlık projeyle satan inşaatçılar mesela ayrıntılardan biri.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu