Spor

Futbol camiası TFF’nin Fenerbahçe’ye yönelik transfer limiti kararı için ne dedi?

Türkiye Futbol Federasyonunun Süper Lig’teki kulüplerin transferde harcama limitlerini açıkladı. F. Bahçenin borcundan dolayı transfer kısıtlamasının getirilmesinin ardından taraftarların sosyal medya üzerinden tepkileri adeta çığ gibi büyüdü.Sosyal medya Twitter’da #beinsportsiptal etiketiyle yapılan paylaşımlar kısa sürede Trend Topic oldu. Öte yandan futbol otoriteleri de TFF’nin aldığı Fenerbahçe’nin transfer harcamasına yapmasına olanak vermeyen kararını eleştirdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü, konuyla ilgili olarak yaptığı resmi açıklamada TFF’nin limit kararını eleştirdi. Sarı lacivertli kulüpten, “Ancak açıklanan limitler doğrultusunda bugün bizden beklenen 64 Milyon Euro’dan 18.8 Milyon Euro seviyesine inmemizdir. Buna hangi açıdan bakarsanız bakın, futbolun gerçeklerinden çok uzak olduğu aşikardır.” açıklaması geldi.

İşte futbol dünyasının tanınmış isimlerinin konuyla ilgili tepkileri:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu