Spor

Futbol yorumcusu, Hıncal Uluç’a veryansın etti: “Hıncal abi adamı delirtme!”

Hıncal Uluç'un Fatih terim'i yerli oyunculara yer vermemesini kıyasıya eleştirdiği yazısına Lig Radyo Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan'dan tepki geldi.

Sabah gazetesinin duayen yazarı Hıncal Uluç’un bugünkü “Fatih Terim’in Galatasaray’ı” başlıklı yazısında Fatih Terim’le ilgili eleştirilerde bulundu. Uluç, Fatih Terim’i çok sevdiğini ama Fatih Terim’in Galatasaray’ını sevmediğini dile getirdi. Uluç’un Terim’le ilgili yazısına ise futbol yorumcusu ve Lig Radyo Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan’dan tepki geldi.

FATİH TERİM’İN GALATASARAY’INI SEVMİYORUM

Uluç, özellikle Euro 2016 bozgunundan sonra Fatih Terim’in Türk futbolculara karşı tavır aldığına dikkat çekti. Terim’in aynı tavrını Galatasaray’da da sürdürmeye devam ettiğine işaret eden Uluç, “Türk futbolculardan adeta nefret edip, sahaya 11 yabancılı takım çıkarmasını ve onlarda ısrar etmesini, Türkleri adeta bilerek yok etmesini anlamama imkan yok..” diye yazdı.

Mehmet Ayan sosyal medya Twitter hesabından Hıncal Uluç’un Fatih Terim yazısına tepki gösterdi. Ayan, Terim’in Türk futbolcusuna düşmanlık ettiğini dile getiren Fatih Terim’e sahip çıkarak “Ya Hıncal abi adamı delirtme! Yeter ya! Ozan’ı ben mi 11 m. euroya yükselttim; Yunus’a 3.5 milyon teklifi senin sayende mi getirdiler! De get ya!” diye yazdı.

HINCAL ULUÇ NE YAZDI?

Sabah yazarı Hıncal Uluç, bugünkü yazısında Galatasaray’da daha çok yabancı oyunculardan yana tercihte bulunan Fatih Terim’i kıyasıya eleştirdi. Uluç, şunları yazdı:


 

Baba Gündüz’den bu yana, Galatasaray’ı ne kadar çok sevdiğimi ise anlatmaya gerek yok..
Ama bu iki sevdiğimi, yani Fatih Terim’i ve Galatasaray’ı bir araya getiren “Fatih Terim’in Galatasarayı”nı sevmiyorum.
Fatih Hocam, Euro 2016 bozgunundan sonra, değişti.. Ya da bana öyle geliyor.. Türk futbolculardan adeta nefret edip, sahaya 11 yabancılı takım çıkarmasını ve onlarda ısrar etmesini, Türkleri adeta bilerek yok etmesini anlamama imkan yok..
Malatyaspor’a karşı sahaya çıkardığı takıma da dehşetle baktım.. Hiç olmazsa Kupa Maçlarında Türklere yer verirdi Fatih Hocam..
Ali Sami Yen’de bu defa Kupa’da da, o ruhsuzlar ordusu/ yabancılar lejyonunu sürdü sahaya..
En başta evladı manevileri, vazgeçilmezleri Belhanda ve Feghouli olmak üzere..
Kenara bakar mısınız?.

Yazının tamamını okumak için TIKLAYIN

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu