Medya

G.SARAY’DA SABRİ KARARI PRANDELLİ’NİN Mİ YOKSA YÖNETİMİN Mİ?

Galatasaray’ın yeni hocası Cesare Prandelli’nin G.Saray’ın kaptanı Sabri ile ilgili kararı şok etkisi yarattı. Kısa süren şokun ardından Sabri’ye destek özellikle sosyal medyadan geldi.

Prandelli takımın yeni sezon hazırlıklarına başlayacağı kamp kadrosuna Sabri başta olmak üzere toplam 10 futboluyu çağırmadı. Bu durum Galatasaray’ın emektarı, lakabı “Reyiz’e” çıkmış olan Sabri’nin takımdan gönderileceği anlamına geliyordu.

Sabri’nin takımdan gönderileceğine yönelik henüz bir açıklama yapılmazken, kamp kadrosuna alınmayan oyuncuya destek kampanyaları yapıldı. Twitter’da hazırlanan #sabriyeuzananellerkırılsın hashtag’ine birçok kişininin yanı sıra sunucu Simge Fıstıkoğlu gibi ünlüler de destek verdi.

Fıstıkoğlu #sabriyeuzananellerkırılsın hashtag’ini paylaşırken, Twitter fenomenlerinden olan ve sahte Sabri hesabını temsil eden Sabri Reyiz isimli kullanıcı da bu tweet’i RT yapması dikkat çekti.

Öte yandan İtalyan teknik adamın Sabri kararını hangi arada verdiği de ayrı bir tartışma konusu..Kamp yapmadan, futbolcunun form grafiğini test etmeden böyle bir kararın verilmesi acaba kararı yönetim mi verdi sorusunun sorulmasına neden oldu…

MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu