Dijital Platformlar

Çağlar Çorumlu’nun yeni dizi projesi yayın için gün sayıyor

Yer aldığı dizi projesinde beklediğiği rolleri bulamayan başarılı oyuncu Çağlar Çorumlu, bu kez yeni dizi projesiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni dijital platform GAİN’DE yeni bir dizi projesi başlıyor. Başrollerinde Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar’ın birlikte yer aldığı komedi-aksiyon dizisi ‘Ayak İşleri’ mayıs ayı içinde yayınlanacak.

Dizinin senaristliğini Caner Özyurtlu ve Volkan Öge paylaşırken, yönetmen koltuğunda ise Caner Özyurtlu oturuyor. Çekimleri halen devam eden Ayak İşleri, çok yakında GAİN izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Ayak İşleri, çok yakında yayına giriyor. Komedi dünyasının popüler ismi Çağlar Çorumlu ve yetenekli oyuncu Güven Murat Akpınar’ın başrollerini paylaştığı dizinin senaryosunu Caner Özyurtlu ve Volkan Öge birlikte yazarken, dizinin yönetmenliğini ise Caner Özyurtlu üstleniyor.

Görev odaklı maço Vedat ve politik doğruculuğa kafayı takmış Z kuşağı Evren’in yanında çalıştıkları zengin iş adamının ufak tefek işlerini halletmeye çalışırken düştükleri durumları, kıvrak bir komedi diliyle anlatan dizi, aynı zamanda aksiyon sahneleriyle de teknik anlamda da üstün bir iş olarak dikkat çekmeye hazırlanıyor.

Köpek kaçırmaktan apartman toplantısına katılmaya, hepsi birbirinden “ciddi” ayak işlerini yerine getirmeye çalışan Evren ile Vedat’ın her bölümde birbirinden değerli sürpriz konuk oyuncularla şenlenecek maceraları, hem komedi hem aksiyon sevenleri ekran başına çağırıyor.

Ayak İşleri dizisinin mayıs ayında Gain’de yayınlanması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu