Manşet

Galatasaray’ın yeni transferi Behzat uygur!

Galatasaray Kulübü’nün altyapı bünyesinde Genel Sanat birimi kurulduğu haber veriliyor. Bu birimin başına ise kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim getirildi. Behzat Uygur, bundan böyle Galatasaray kulübü bünyesinde kurulan Genel Sanat biriminin Genel Sanat Yönetmenliği görevini yürütecek.

Behzat Uygur’a yeni görevinde yardımcılığını diğer bir oyuncu Özgür Özgülgün yapacak.

Galatasaray’ın efsane oyuncusu Hasan Şaş ise ayda bir kez olmak üzere altyapıdaki çocuklarla bir araya gelecek.

U-10 ve U-21 yaş grupları arasındaki 300 öğrenci yeni yapılanma çerçevesinde eğitim görecek. Amacın daha özgüvenli ve sanatla barışık bir oyuncu profilini ortaya koymak olduğu bildiriliyor. Çocuklar ve gençler kamera önünde sığ açıklamalar yapmak yerine kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri kişisel gelişim dersleri de alabilecekler.

Bu kapsamda ayda iki kez edebiyat ve basın dünyasının ünlü isimleri davet edilecek ve ünlü isimler bu şekilde öğrencilere deneyimlerini aktaracaklar.

Hatırlanacağı gibi Genel Sanat Yönetmenliği görevine getirilen ve ünlü tiyatrocu Nejat Uygur’un oğlu olan Behzat Uygur, Galatasaray altyapısında 10 yıl süreyle futbol oynamıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu