M.Bey/ÖzelTelevizyon

Bir Türk oyuncu daha Game of Thrones’da oynayacak

Magazin ve televizyon dünyası bu haberi konuşuyor. Bir Türk daha Game of Thrones dizisinde rol alacak. Daha önce Sibel Kekilli, Tamer Hassan ve Onur Can Çaylı’nın rol aldığı Game of Thrones’a genç bir Türk kızı daha giriyor.

Dünyanın en çok takip edilen ve uzun soluklu dizilerinden Game of Thrones dizisine taze kan Türkiye’den geliyor.  Game of Thrones’ta oynayacak Türk kadın oyuncu kim olacak? Türk kızı Game of Thrones’ta hangi karakteri canlandıracak.

Reddit ve 4chan’deki bazı yazılanlara göre Game of Thrones dizisinde Lyanna karakterini Özge Gürel canlandıracak. Eğer iddialar doğru ise; genç ve güzel oyuncu Özge Gürel, 7. sezonda Game of Thrones dizisine dahil oluyor. Özge Gürel kimdir diye soracak olursanız hemen hatırlatalım. Daha önce fakir kız, zengin patron figürünü Türk dizi dünyasına kazandıran Kiraz Mevsimi ve Öykü desek yeterli. Evet Kiraz Mevsimi dizisinin Öykü’sü Game of Thrones dizisinin Lyanna’sı oluyor.

Ozge-gurel-game-of-thrones

Emily Marx’dan edinilen bilgilere göre Özge Gürel’in 7. sezonda oynama ihtimali yüksek. İşte yazılanlar:

“Bu arada, Lyanna Stark Game of Thrones’ın 6. sezonun finalinde görülebilir. Dizinin bir fanının twitterda attığı açıklamalara göre Lynna Stark sezon bölümünde kısa bir sahnede görünecek. Twitterdaki not aynen şöyle: “Görünüşe göre işte Lyanna Stark’i oynayacak aktris bu! Gelecek bölümde gösterilecek!”

“Olgun Lyanna Stark’ın Kiraz Mevsimi isimli dizide rol almış olan dizi oyuncusu ve 2014 Bizim Hoca isimli sinemada oynayan Özge Gürel isimli Türk oyuncu olduğu söyleniyor. ”

Özge Gürel Kimdir?

Özge Gürel, 5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ailesi Silivrili’lidir. Lise eğitimini tamamlayana kadar Silivri’de yaşadı. Ardından Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nde okumaya başladı. Ancak, bu eğitimini yarıda bırakarak önce oyunculuk, sonra da oyuncu yönetimi dersleri almaya başladı. Bir çok farklı dizide rol almasının ardından son olarak Kiraz Mevsimi dizisinde baş rol oyunculuğu yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu