Dijital PlatformlarMagazinMedyabey TVTelevizyon

Game of Thrones’tan nefes kesen yeni fragman (7. sezon 5. bölüm)

Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanda öne çıkan detaylar neler? Dünyanın en çok takip edilen efsane dizilerinden Game of Thrones’ın yeni sezonunda heyecan hız kesmeden devam ediyor. 7. sezon 4. bölümün internete sızmasının ardından yayınlanan 5. bölüm fragmanı heyecana sebep oldu. İşte çok özel tüyolar ve detaylar…

HBO resmi sitesinin hacklenmesi sonucu, Game of Thrones’un 7. sezon 4. bölümü internete sızmıtı. Her ne kadar görüntü kalitesi düşük olsa da dizinin bu bölümü milyonlarca hayranı tarafından izlendi ve gözler 5. bölüme çevrildi bile… 7. sezon 5. bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak eden GOT hayranları için 5. bölümün fragmanı haberimizde… Gelen haberlere göre Game of Thrones, 7. sezon 5. bölüm bu gece yarısı yüksek kalite olarak izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yapım Şirketi HBO hacklenme konusunda ne demişti? 

Dünyada milyonlarca takipçisi olan ABD orijinli Game Of Thrones dizisinin bilgisayar korsanları tarafından hacklendiği ortaya çıktı. Senaryo dahil diziye ait birçok veri kamuoyuna sızdırıldı. Game of Thrones dizisinin yapımcı şirketi HBO iddiaları doğrulayan bir açıklama yaptı.

YAPIM ŞİRKETİ HBO İDDİAYI DOĞRULADI

Korsanlar dizinin internet üzerinden 1.5 TB’lık verisini çalarak kamuoyuna sızdırdılar.

Yeniasır gazetesi yazarı Çağrı Zorer, bugünkü köşesini HBO’dan konuyla ilgili yapılan açıklamaya ayırdı.İşte,  Zorer’in “Game Of Thrones hacklendi” başlığı ile yazdığı yazı:

Game of Thrones dizisinin yapımcı şirketi HBO, son günlerde çıkan dedikodular hakkında açıklama yaptı ve hacklendiklerini doğruladı. Açıklamaya göre, Game of Thrones dizisinin toplam 1.5 TB’lık verisi yani senaryosu hacklendi ve deep web aracılığı ile kamuoyuna sızdırıldı. Game of Thrones dizisinin 7.sezonunu hackleyen siber saldırganlar “Siber dünyanın en büyük sızıntısı gerçekleşti. HBO ve Game of Thrones 7.sezonu ilk izleyecek ve takip edecek insanlar sizlersiniz ve şanslı olmalısınız. HBO çöküşe geçti” açıklamasını yaptı.

Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanıın aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu