Dijital Platformlar

Game of Thrones’un devam dizisi House of the Dragon ne zaman başlayacak?

Game of Thrones’tan 300 yıl öncesini, Targaryen Hanedanı’nın hikayesini anlatacak olan fenomen dizinin devamı niteliğindeki House of the Dragon’un seyirciyle buluşacağı tarih açıklandı.

Dünya çapında milyonlarca seyircisi olan Game of Thrones’un final yapmasından sonra devam dizisi için harekete geçildi. Game Of Thrones dizisnin müdavimlerinin merakla beklediği devam dizisi House of the Dragon adıyla yayınlanacak. Yeni dizinin yayın tarihini HBO Program Yöneticisi Casey Bloys, Deadline’a verdiği röportajda açıkladı. Bloys, House of the Dragon’un 2022’de seyirciyle buluşacağını duyurdu.

Net bir tarihin ise henüz belirlenmediğini söyleyen Bloys, senaryonun George R.R. Martin ve Ryan Condal tarafından yazılmaya başladığını belirtti. Bloys, dizinin oyuncu kadrosunun da henüz belirlenmediğini belirtti.

R.R. Martin’in Fire & Blood (Ateş ve Kan) kitabına dayandırılan dizi, Game of Thrones’tan 300 yıl öncesini, Targaryen Hanedanı’nın hikayesini anlatacak.

Game of Thrones dünyasında geçecek ve uzun yıllar öncesini konu edecek olan, başrolde Naomi Watts’ın yer alacağı açıklanan The Long Night dizisinin HBO tarafından ekim ayında iptal edilmişti. İptal kararının ardından Targaryen Hanedanı’na odaklanacak 10 bölümlük House of the Dragon’a yeşil ışık yakılmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu