Magazin

Gamze Karaman-Nedim Keçeli’nin düğün telaşı

Nedim Keçeli ve Gamze Karaman’ın düğünü  bu akşam İtalya Venedik’teki San Clemente Adası’nda bulunan Kempinski Otel’de yapılacak. Sevgililer, 31 Mart’ta Nedim Keçeli’nin İstinye’deki evinde evlenmişlerdi. Orhan-Müzeyyen Keçeli’nin oğlu, Seba İnşaat’ın patronu Nedim Keçeli, 2003’te Ali Şen’in kızı Suzan Şen’den boşanmış, 2013’te model-oyuncu, Türkiye eski güzeli Gamze karaman ile aşk yaşamaya başlamıştı.

GAMZE KARAMAN’IN DÜĞÜNÜ BU AKŞAM

Nedim Keçeli ile Gamze Karaman, dün 13.45 uçağı ile Türkiye’den İtalya’ya uçacaktı, ama çiftin uçağı kaçırdıkları öğrenildi.

Gamze Karaman, “Trafiğe takılmadık. Havaalanında bize sistemlerde bir sorun olduğu söylendi, bekledik. Sonra pasaport sırasına girdik, iki saat sürdü. Uçağın kalktığını duyunca şok olduk. Neredeyse kendi düğünümüze geç kalacağız” diye yazması dikkatlerden kaçmadı.

Gamze Karaman, bazı dizi projelerinde oyunculuk yapmış sonrasında bir dönem TV8’de yayınlanan Aramızda Kalmasın adlı magazin programında yorumculuk yapmaya başlamıştı.

Ekranlardan uzak kalan Gamze Karaman’ın Nedim Keçeli ile evlenmek için bu kararı aldığı konuşulmuştu. Gamze Karaman özellikle Fox TV’de yayınlanan Harem dizisiyle Türk izleyicisinin dikkatini çekmeyi başarmıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu