Yerli Dizi

Gamze Özçelik bıraktığı oyunculuğa Mehmetçik Kut’ül Amare için geri döndü

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik çok uzun süren ekran sessizliğine TRT’nin dev dizi projesi Mehmetçik Kut’ül Amare dizisiyle son veriyor. Ekranlardan ve magazin dünyasından uzakta kendisini gönüllü olarak hayır işlerine adayan Gamze Özçelik, TRT’nin büyük prodüksiyonlu dizisinde Elizabeth rolüyle ekrana gelecek.

KUT’ÜL AMARE İÇİN YENİDEN OYUNCULUĞA DÖNDÜ

TRT1’de bugün saat 20:00’den itibaren ilk bölümüyle ekrana gelecek olan Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Gamze Özçelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla  bırakmayı düşündüğü oyunculuk kariyerine Kut’ül Amare dizisiyle yeniden döndüğünü ifade etti.

Gamze Özçelik, yeniden oyunculuğa dönmesiyle ilgili olarak;” Belki bir daha hiç oyunculuk yapmam diyerek geçen senelerimin üzerine, geri dönmek için sebebim olan, bana inanmanın ve sabrın önemini bir kez daha hatırlatan, kadrosunda bulunmaktan onur duyduğum ve en ince detayına kadar çok büyük bir çalışmanın ürünü dizimiz bugün 20.00‘de #TRT1 ‘de ilk bölümüyle karşınızda. Görüşmek üzere❤️..Tüm yol arkadaşlarımın emeğine sağlık. Allah utandırmasın.” diye yazdı.

Arka Sokaklar dizisinde uzun süre oyunculuk yapan Gamze Özçelik, bu kez yeni dizide Elizabeth rolünü oynayacak.

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE’NİN İLK BÖLÜMÜ BU AKŞAM

Öte yandan son dönemde Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra TRT’nin çok büyük önem verdiği dizinin reyting sorunu yaşamayıp reyting tablosunun zirvesine demir atması bekleniyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ’ın yapım ve senaryosunu üstlendiği, yönetmenliğini ise Mustafa Şevki Doğan’ın yaptığı ‘Mehmetçik Kut’ül Amare’ dizisinin oyuncu kadrosunda da önemli isimler yer alıyor.

blank

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Çekimleri İstanbul Riva’da kurulan dev platoda gerçekleştirilen, iddialı sahneleri ve başarılı oyuncuları ile kendisinden söz ettirecek dizinin kadrosunda; Kaan Taşaner, İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, Gamze Özçelik, Özgü Kaya, Yevlayiva Dedova, Semih Ertürk, Uğur Karabulut, İsmail Hakkı ve usta oyuncu Serdar Gökhan yer alıyor.

Dizide 35 ana cast oyuncu ve 160 kişilik özel bir aksiyon ekibi yer alıyor. Projede bulunan oyuncu ve aksiyon ekibi, Türkiye’nin en iyi askerleri tarafından altı ay boyunca; at binme, göğüs göğüse çarpışma ve çöl şartlarında mücadele gibi 19. Yüzyıl’daki Osmanlı askerlerinin aldığı tüm eğitimlere tabi tutuldukları haber veriliyor.

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu