Yerli Dizi

GAMZE ÖZÇELİK HANGİ ÖZEL PROJE İLE EKRANDA OLACAK?

Oyuncu Gamze Özçelik, Fatih dizisinin sona ermesinden sonra ortalarda görünmüyordu. Oyuncunun hayranlarına iyi bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Özçelik, “Her evlilik ikinci bir şansı hak eder” sloganı ile boşanmaları, ailelerin parçalanmasını engellemeye çalışan TRT1’de yayınlanan “Böyle Bitmesin” adlı projede yer alacak. Programın yayınlanacak 48.bölümünde Gamze Özçelik ile birlikte Kamil Güler ve Zeynep Dörtkardeşler de yer alacak. Böyle Bitmesin önümüzdeki cuma akşamı saat 19:50’de TRT1 ekranında olacak.

Fatih dizisinden sonra ekrana bu projeyle gelecek olan Gamze Özçelik : “Böyle Bitmesin, bir dizi olmanın ötesinde üstlendiği misyon ve her bölümde işlediği farklı hikaye ile benzer durumlar yaşayan ya da yaşayabilecek olan ailelere yol gösteren bir proje. Bu nedenle 1 bölüm için dahi olsa bu projede yer almaktan ve oynadığım bölümün hikayesi ile bir aileye umut aşılayabilecek olmasını düşünmekten mutlu oldum ve sevinerek kabul ettim” dedi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu