Televizyon

GAMZE ÖZÇELİK HANGİ PROGRAMDA SUNUCULUK YAPACAK?

gamze-ozcelik

Gamze Özçelik yarışma sunacak.
Güzel oyuncu ve sunucu Gamze Özçelik yeni bir projeyle birlikte ekranlara gelecek.

Show TV’de ekrana gelecek olan ünlü isimlerin havuza yüksekten atlayacağı yarışma, Ben Burdan Atlarım’ın sunucusu belli oldu.

Nisan ayında Show TV’de yayınlanacak olan ‘Ben Burdan Atlarım’ı ünlü oyuncu Gamze Özçelik sunacak. Kanal D’de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Komiser Zeynep rolünü oynayan Gamze Özçelik, yeni yarışmanın da sunucusu oldu.

GAMZE ÖZÇELİK

‘Ben Burdan Atlarım’ yarışmasında Atilla Taş, Tuğba Özay, Bayhan, Semiha Yankı, Önder Bekensir, Verda Penso, Asena, Sema Çelebi, Flaş TV Ana Haber Spikeri Gökhan Taşkın ve Tolga Karel’in eşi Günay Musayeva ve sürpriz isimler yarışacak. Yarışmacıların havuz başındaki çalışmaları ise devam ediyor.

Konusunda uzman üç ismin jüri üyeliği yapacağı “Ben Burdan Atlarım”da yarışmacılar, uzmanlardan aldıkları eğitimden sonra olimpik özelliklere sahip atlama havuzuna çeşitli yüksekliklerdeki tramplenlerden atlayacak.

Her hafta jüri üyelerinden en düşük puan alanın eleneceği yarışmayı birinci tamamlayacak kişi, para ödülünün de sahibi olacak.

birbak.mynet.com

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu