Magazin

Gamze Özçelik’in türbanlı fotoğrafı kafaları karıştırdı

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik bir süredir ortalıkta görünmüyor. Güzel oyuncu sevenleriyle hasret gidermek için daha çok sosyal medya Instagram’ı kullanıyor. Gamze Özçelik’in bugün paylaştığı bir fotoğraf kafaları karıştırdı. Gamze Özçelik’in türbanlı fotoğrafını paylaşarak yanına da ilginç bir not iliştirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Gamze Özçelik türbanlı fotoğrafının altına şunları yazdı: gamze-ozcelik-instagram

“Haluk benim 10 senedir canım arkadaşım. Konuşamıyor ve yerinden kalkamıyor olmasının hiç önemi yok. Biliyorum ki o beni bir çok insandan daha iyi anlıyor ve seviyor. Ayrıca bana helallik vereceğine de söz verdi.😊 Ben ondan daha ne isterim ki? Benden mutlusu yok 💙 (kapanmadım, bir yere baglanmadim;) )”

Ünlü oyuncunun yanındaki kişinin tam olarak kim olduğu anlaşılamadı. Gamze Özçelik’in esrarengiz fotoğrafta neden türban taktığı bilinmiyor.

BAYRAMDA DARÜL ACEZEYİ ZİYARET ETMİŞTİ

Çoğu ünlünün aksine bayramı İstanbul’da geçiren Gamze Özçelik, önceki gün oğlu Murathan’la darülacezeyi ziyaret etmişti. Bu anlamlı ziyareti takipçileriyle de paylaşan  Özçelik, Darülaceze’nin sakinlerini ziyaret ederek orada yaşayan sahipsiz yaşlıları mutlu etmişti. Özçelik, burada çektirip paylaştığı fotoğrafın altına “Bayram paylaşmaktır, kucaklaşmaktır, barışmaktır.. En çok da ihtiyaç sahipleriyle…” notunu düşmüştü.

Güzel oyuncu Gamze Özçelik, bu tavrıyla takipçilerinin de takdirini topladı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu