Gündem

Gamze Özçelik’ten Fırat Kalkanı Harekatı’ndaki askerlerimize anlamlı destek

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik, uzun süren sessizliğini sosyal medyadan paylaştığı  Karkamış sınırındaki askerlere yaptığı ziyaret fotoğraflarıyla bozdu. Yaptığı anlamlı paylaşımla ekranlardan değil ama sosyal medyada adından söz ettiren Gamze Özçelik’in mehmetçiğe verdiği destek takdirle karşılandı.

Gamze Özçelik’in Fırat Kalkanı Harekatı’nın yapıldığı bölgeye giderek askerlere destek olması, manevi destek vermesi sosyal medyada çok gamze-ozcelikkonuşuldu. Özçelik’in sıcak bölgeye korkmadan gitmesi ve oradaki askerimizle fotoğraflar çektirmesi “askere manevi destek böyle olur” yorumlarına neden oldu.

İki gün önce Cerablus yakınlarına askerlere destek için giden Gamze Özçelik, çektirdiği fotoğrafı İnstagram hesabından paylaştı.  Gamze Özçelik, şehit askerler için üzüntüsünü dile getirmesi dikkat çekti.

Sosyal medyada çok sayıda kullanıcı Gamze Özçelik’in bu anlamlı davranışının diğer ünlülere de örnek olması gerektiği konusunda ortak görüş belirtti.

 

“ŞEHİTLERİMİZİ  PEYGAMBER EFENDİMİZE KOMŞU EYLESİN”

Gamze Özçelik instagram hesabından yaptığı paylaşımda: “İki gün önce Cerablus Karkamış sınırındaki Fırat kalkanı operasyonunun yürütüldüğü harekat merkezine çok yakın bir bölgede tanıştık resimdeki rütbeli askerlerimizle. Efendiliklerine, vatan ve insan sevdalarına , cesaretlerine hayran kaldık. Bugün ise bir kez daha Hakkari, Mardin ve Van’dan gelen şehit haberlerini duyunca inanılmaz bir üzüntü yaşadım. Hele hele birileri masa başında oyunlar hazırlar, birileri günlerini boş ve şımarıkca geçirirken, sınırdaki görevdeki helal süt emmiş evlatların sırf orda umut olmak, rıza kazanmak için hayatını kaybetmesi, anaların babaların yüreğine ateş düşmesi büyük bir acı sapladı kalbime. Rabbim tüm hakk ugruna kaybettiklerimizin şehitliğini kabul etsin, ailelerine sabır versin , mekanlarını peygamber efendimiz (s.a.v) ‘e komşu eylesin.” dedi.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu