Müzik

Gazete yazarlığı kariyerine veda eden Ayşe Özyılmazel’den yeni klip: Geri Dönülmüyor

Ayşe Özyılmazel, 2020 yazını yeni şarkısı ‘Geri Dönülmüyor’ ile karşılamaya hazırlanıyor. gazete yazarlığı kariyerine uzun süredir devam etmeyen Özyılmazel, müziğe döndü.  ‘Geri Dönülmüyor’ adlı şarkı, Universal Müzik Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Murat Can Oğuz’un yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Geri Dönülmüyor’ video-klibi YouTube’dan da yayınlandı.

Sözleri ve bestesini Sezen Aksu ile birlikte hazırladığı şarkıyı Ayşe Özyılmazel şöyle anlattı:

“Heyecanlıyım, mutluyum hem de çok mutluyum çünkü Sezen Aksu Studio Lonca’da yaklaşık bir senedir yazdığımız, söylediğimiz şarkılardan ilkini sizlerle buluşturuyoruz. Studio Lonca hayatıma ve kendime bakışımı değiştiren, hiç mezun olmak istemediğim bir okul oldu bana. Orada geçirdiğim her an çok kıymetli ve önemli. Üretmenin, duygularınla yüzleşebilmenin, en mükemmel öğretmenle çalışma şansını yakalayabilmenin, umudun, öğrenciliğin verdiği keşif duygusunun minnetiyle doluyum. ‘Geri Dönülmüyor’u hepimizin kalbine imzasını atmış en kıymetlimiz Sezen Aksu ile yazmış olmamızın hissettirdiklerine ise paha biçmem imkansız”.

‘Geri Dönülmüyor’un düzenlemeleri Okay Barış imzası taşırken, mix ve mastering işlemlerini Çağatay Kehribar üstlendi. ‘Geri Dönülmüyor’un kemanlarında Onno Tunç’un kızı Ayda Tunçboyacı’nın dokunuşları var.

Ayşe Özyılmazel, şarkıcı, söz yazarı ve besteci kimliklerinin yanı sıra uzun yıllar gazetecilik ve köşe yazarlığı kariyerini de sürdürdü. Özyılmazel’in “Sana Bi’şey Olmasın” ve “Kalpten Düşme” isimli iki de kitabı bulunuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu