Medya

Gazeteci Elif Aktuğ’u yıllar önce taciz eden yayın yönetmeni merak konusu oldu

Gazeteci Elif Aktuğ da yıllar önce çalıştığı gazetenin genel yayın yönetmeni tarafından taciz edildiğini ifade edince gözler doğal olarak bahsi geçen yayın yönetmeninin kim olduğuna çevrildi. Aktuğ, bu taciz yüzünden köşe yazarlığı görevini bırakmak zorunda kaldığını açıkladı. Şimdilerde Elif Aktuğ’un adı geçen tacizci yayın yönetmenini açıklayıp açıklamayacağı merak ediliyor.

Aktuğ sosyal medya hesabı Twitter’daki paylaşımında daha çalıştığı bir gazetenin genel yayın yönetmeni tarafından taciz edildiğini, uyarılarına rağmen kimsenin ilgilenmediğini ve bu nedenle köşe yazarlığı görevini bırakmak zorunda kaldığını söyledi.

Aktuğ’a özellikle kadın meslektaşları destek içerikli mesajlar gönderdi.

İşte gazeteci Aktuğ’un sosyal medya paylaşımı; “Defalarca söyledim kimsenin umurunda olmadı, bir gyy tacizi ile yıllar önce güzelim köşe yazarlığı işimi bırakmak zorunda kalmıştım. 20’lerimdeydim, herif öküzde ve ben ağlayarak işimden ayrıldım. Şiddet böyle de oluyor, bilin istedim…
#SiddetinHerHalineKarsıyım”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu