Medya

Gazeteci Hıdır Geviş’ten sosyal medya ağırlıklı yeni proje

Önümüzdeki pazartesi günü CNN TÜRK Facebook sayfasında süreli bir program başlıyor. Programın adı “David G ile Kral Dairesinde Sohbetler”. Gazeteci David Hıdır Geviş’in sunacağı programın ilk bölümü, 12 Aralık Pazartesi günü, 15.00’te Şişli Marriott Otel’in kral dairesinde gerçekleştirilecek.

Program, CNN TÜRK Facebook sayfasından ve Cnn Türk web sayfasından canlı olarak yayınlanacak. Kral Dairesinde Sohbetler, daha çok sosyal medya katılımcılarının sorularıyla yürüyecek.

David Hıdır Geviş’in ilk programının konukları ise Çakallarla Dans 4 filminin ekibi ve pop şarkıcısı Buray olacak.

Şu sıralar ikinci albümünü çıkarmanın keyfini yaşayan pop şarkıcısı Buray, yeni albümünün hikayesini anlatacak. Sanatçı, ilk albümünde, ‘Kimsenin Suçu Yok’ ve ‘Sen Sevda mısın’ gibi hit parçalar çıkarmıştı ve Youtube’da milyonlarca izleyiciye ulaşmıştı.

Sezonun en iyi açılış yapan filmi olan Çakallarla Dans 4’ün yönetmeni Murat Şeker ve filmin oyuncuları, facebook takipçilerimizden gelecek soruları yanıtlayacaklar.

Programda ayrıca, kişisel antrenör Melih Çepnioğlu, gün içinde, çalışanların ofiste rahatlıkla yapabileceği egzersizleri izleyenlere gösterecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu