Medya

Gazeteci Nedim Şener “kontrollü darbe” iddiaları için ne söyledi?

Gazeteci Nedim Şener’den dikkat çeken açıklamalar… Yaptığı yorumlarla milyonların takdirini kazanan Nedim Şener, 15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsünün yıl dönümünde TRT Haber kanalına ilginç açıklamalarda bulundu. Özellikle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seslendirdiği “kontrollü darbe” iddiasını değerlendiren Şener, 15 Temmuz’un bir kısım meczup tarafından tiyatro olarak görüldüğünü söyledi.

SOSYAL MEDYA HASTALIKLI BİR MECRA

Toplumun FETÖ’ye karşı bir bütün halinde olduğunu söyleyen Şener, bu iddiaların toplumda bir karşılık bulmadığına işaret etti. Medya ve de özellikle sosyal medyanın hastalıklı bir mecra haline geldiğini ifade eden Şener, sosyal medyada bir ayrışmanın öne çıkarıldığını belirtti.

Şener, her seçim dönemi oyunun rengi yüzünden bir kesim tarafından aşağılanan ‘makarnacıların’ darbeyi durduranlar olduğunu söyledi.

 

NEDİM ŞENER: “MAKARNACI DİYE AŞAĞILAYANLAR…”

Nedim Şener, millete makarnacı yakıştırması yapanlar için katıldığı TRT Haber canlı yayınında tokat gibi sözler söyledi:

“Hani o makarnacı diye aşağılanan insanlar var ya, onlar tankları durdururken, paket paket makarna almak için bakkal açtıran insanları tanıyorum ben. Hatta bu insanlar sabaha karşı darbe başarısız olunca aldıkları makarnaları o bakkallara iade ettiler, onları da biliyorum.”

https://www.youtube.com/watch?v=GvY9xGuuGB4#t=4m30s

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu