Medya

GAZZE GAZETECİLER İÇİN DE CEHENNEM

İsrail, Gaze saldırısını takip eden gazetecilere gönderdiği mailde bölgeyi terketmelerini isterken tehdit etti… İsrail’in Gazze operasyonu devam ederken bölgedeki gazeteciler de tehdit altında.

İsrail’in Gazze’den haber geçen gazetecilere yolladığı maille bölgeyi terk etmeleri gerektiğini aksi taktirde olacaklardan sorumluluk kabul etmeyeceklerini söylediği bildirildi.

İsrail Hükümeti Basın Ofisi tarafından gönderilen mailde; Gazze’nin artık güvenli bir yer olmadığı, Hamas’ın sivil halkın arkasına saklanma stratejisinin bir parçasının da gazetecileri canlı kalkan olarak kullanmak olduğunu, gazetecilerin hayati tehlike ile karşı karşıya olduğu ve İsrail hükümetinin gazetecilerin başlarına gelecek durumlardan sorumlu olmadığı ifadeleri yer aldı.

Gazeteci Işın Eliçin İsrail’in basın mensuplarına gönderdiği maili Twitter’dan paylaştı.

GAZZELİ GAZETECİ HAYATINI KAYBETTİ!

İsrail’in Gazze’ye yönelik aralık saldırıları aralıksız devam ediyor. Gazze’de öldürülen Filistinlilerin sayısı 358’ye yaralıların sayısı 2 bin 685’e ulaştı. İsrail’in saldırıları sırasında Halid Hamd isimli Gazzeli bir gazeteci de hayatını kaybetti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu