Yerli Dizi

Gecenin Kraliçesi’ne bir şok daha

Ekrana gelme süreci sancılı bir proje olan Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın başrolü paylaştığı Gecenin Kraliçesi dizisinde bir deprem yaşandı. Gecenin Kraliçesi’nin senaryo ekibi yeniden değişti. Yaşanan son değişimle dizinin senaryo ekibinin 10. kez değiştiği haber veriliyor.

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın başrollerini paylaştığı “Gecenin Kraliçesi”nde senaryo ekibi 10.kez değişti. Sezona büyük beklentiler ve sorunlarla başlayan Gecenin Kraliçesi istenilen reyting oranlarına bir türlü ulaşamadı. Bu durum özellikle yapım şirketi O3’ü yeni arayışlara itiyor. Yapım şirketi, şimdi de çözümü senaryo ekibini değiştirmekte buldu.

Henüz 4. bölümü ekrana gelecek olan dizinin 11. kez senaryo  ekibi değişti. Yeni bölümlerde sevişme sahnelerinin artırılacağı haber veriliyor.

Daha yayına girmeden başrol oyuncusunu kaybeden dizide talihsizlikler bitmedi… Başrollerini Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı “Gecenin Kraliçesi”nde Posta’da yer alan habere göre “Gecenin Kraliçesi” dizisinin 1 yıl süren hazırlıklarında 11. senaryo ekibiyle anlaşıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu