Yerli Dizi

Gecenin Ucunda dizisiyle ilgili yeni gelişme…

Star’ın yeni sezona iddialı başlayan yeni dizisi “Gecenin Ucunda” dizisiyle ilgili dikkat çeken bir değişiklik yaşandı. Dizi, bundan böyle Salı gününden itibaren Star TV ekranlarında olacak.

Çarşamba akşamları yayınlanan dizi, bundan böyle yeni gününde ekrana gelecek dizi izleyicileriyle salı akşamları buluşmaya devam edecek.

“GECENİN UCUNDA” YENi GÜNÜYLE SALI AKŞAMI STAR’DA

Başrollerinde Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu ve Zuhal Olcay’ın yer aldığı “Gecenin Ucunda” dizisi 5 Ekim’den bu yana ekranlara geliyor.

TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin usta isimlerden oluşan oyuncu kadrosunda Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, UfukTevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal ve Oya Ünal yer alıyor.“Gecenin Ucunda”, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ Salı akşamı saat 20.00’de Star ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu