Dijital PlatformlarFragmanlar

Geçtiğimiz hafta başlayan diziler ve fragmanları (9-15 Ekim)

Geçtiğimiz hafta 3’ü yeni toplam 18 yabancı dizi ekranlara merhaba dedi. Valor, Dynasty, Mindhunter bu sezon ilk kez ekran sınavını verecek.  İşte 9-15 Ekim tarihleri arasında ekranda olan yabancı diziler ve fragmanlar…

1) Madam Secretary (4. Sezon)

Önceleri Virginia Üniversitesi’nde öğretmenlik yapan Elizabeth Adams McCord’un Amerikan Dışişleri Bakanlığı’na getirilmesini ve sonrasında yaşananların anlatıldığı Madam Secretary, dördüncü sezonuyla ekranlara döndü.

2) Supergirl (3. Sezon)

Krypton gezegenindeki felaketin ardından dünyaya kaçan Superman’in kuzeni Kara Zor-El ya da nam-ı diğer Supergirl’ün maceralarının anlatıldığı Supergirl, üçüncü sezonuyla ekranlarda.

3) Valor (Yeni Dizi)

Dizi, yurtdışında ve yurtiçinde gizli operasyonlar için eğitilmiş helikopter pilotlarından oluşan elit bir ekibin bulunduğu Amerikan ordusuna ait bir üste geçiyor. Hem günümüzde hem de geçmişte; ekibin ilk kadın pilotlarından birinin içinde bulunduğu başarısızlıkla sonuçlanmış bir görevin de işlendiği dizide; kişisel ve askeri sırlara yer verilirken, bir sezon boyu sürecek kaybolan bir grup askeri bulma planlarına tanık oluyoruz.

4) Our Girl (3. Sezon)

Geleceğinden herhangi bir beklentisi olmadığı için ailesinin tüm itirazlarına rağmen askere yazılmaya karar veren ve Afganistan’a göreve giden Molly Dawes’in hikâyesinin anlatıldığı Our Girl, üçüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

5) The Flash (4. Sezon)

Bir parçacık hızlandırıcının patlaması sonucu hızlı bir koşu yeteneği kazanan Barry Allen ya da nam-ı diğer Flash’ın, şehri Central City’i düşmanlara karşı savunma mücadelesinin anlatıldığı The Flash, dördüncü sezonuyla ekranlara döndü.

6) Legends of Tomorrow (3. Sezon)

Arrow ve The Flash dizilerinden tanıdığımız birçok karakterin zamanın içinde yolculuk yaparak dünyamızı koruma mücadelelerinin anlatıldığı Legends of Tomorrow, üçüncü sezonuyla ekranlarda.

7) Riverdale (2. Sezon)

Riverdale’in köklü ailelerinden olan Bloossom ailesinin oğlu Jason Blossom’ın nehir kenarında ölü bulunmasının ardından yaşanan olayların anlatıldığı Riverdale, ikinci sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

8) Chance (2. Sezon)

Bir nöropsikiyatrist olan Eldon Chance’in çoklu kişilik bozukluğu yaşayan bir hastasının hayatına girmesi sonucu değişen yaşamının anlatıldığı Chance, ikinci sezonuyla ekranlara döndü.

9) Dynasty (Yeni Dizi)

Karizmatik ve kurnaz Fallon Carrington, babasının küresel enerji şirketinde çalışmayı düşünmektedir. Babası Blake Carrigton, Fallon ve kardeşi Steven’i Atlanta’ya çağırır. Fallon, aile bireylerinin buluştuğu bu toplantının kendi terfisi ile ilgili değil de yeni üvey anneleri Cristal ile tanıştırılması ile alakalı olduğunu öğrenince şok olur. Cristal da Fallon gibi kurnaz ve neredeyse onun kadar gençtir. Fallon, Cristal’ın sıradan bir para avcısı değil; hırslı, prensip sahibi ve Carrington Atlantic’de reklamcılık konusunda çok bilgili olduğunu, babasını da gerçekten sevdiğini kısa sürede fark edecektir.

10) Mr. Robot (3. Sezon)

Kurduğu Fsociety adlı hacker grubuyla Amerikan ekonomisini çökelten Elliot Alderson’ın merkeze alındığı Mr. Robot, üçüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

11) The Shannara Chronicles (2. Sezon)

Elflerin, insanların, trolllerin, cücelerin, druidlerin, devlerin, iblislerin ve daha birçok doğaüstü türlerin bulunduğu bir dünyada yaşanan maceraların anlatıldığı The Shannara Chronicles, ikinci sezonuyla ekranlarda.

12) Supernatural (13. Sezon)

Dean ve Sam Winchester kardeşlerin doğaüstü yaratıklarla olan mücadelelerinin anlatıldığı popüler dizi Supernatural, on üçüncü sezonuyla ekranlara döndü.

13) Arrow (6. Sezon)

Denizde yaşanan bir kaza sonucunda ıssız bir adaya düşen milyarder iş adamı Oliver Queen’in bir süper kahramana dönmesini ve şehrini savunma mücadelesinin anlatıldığı Arrow, altıncı sezonuyla ekranlarda.

14) Mindhunter (Yeni Dizi)

Mindhunter, 1979 yılında geçecek dizide, seri katillerin işlediği ve soruşturmaları devam eden davaları çözmeye çalışan FBI Davranış Bilimleri Birimi özel ajanları Holden Ford ve Bill Tench’in maceraları konu ediniyor. Mindhunter, haftanın mutlaka şans verilmesi gereken yeni dizisi!

15) Voltron: Legendary Defender (4. Sezon)

Bir zamanların efsane çizgi filmlerinden olan Voltron’un yeni versiyonu olan Voltron: Legendary Defender, dördüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

16) Crazy Ex-Girlfriend (3. Sezon)

Sevgiyi ve mutluluğu bulmak için her şeyini feda eden, gerçek aşkın peşinden giden çılgın kadın Rebecca Bunch’ın yaşadıkları konu edinen Crazy Ex-Girlfriend, üçüncü sezonuyla ekranlara döndü.

17) Jane the Virgin (4. Sezon)

Jane Gloriana Villanueva ismindeki dindar, çalışkan genç bir kızın beklenmedik bir şekilde hamile kalmasını ve sonrasında yaşanan olayların anlatıldığı Jane the Virgin, dördüncü sezonuyla ekranlarda.

18) Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (2. Sezon)

Zamanda yolculuk yaparak, doğaüstü olayları içeren davaları ele alan dedektif Dirk Gently ve onun gönülsüz yardımcısı Todd Brotzman’ın maceralarını konu edinen Dirk Gently’s Holistic Detective Agency, ikinci sezonuyla ekranlara döndü.

Kaynak: noluyo.tv

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu