Dijital Platformlar

Geçtiğimiz yıla damga vuran Parazit filminin dizisi çekilecek

Bu yıl en çok ödüle aday gösterilerek dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve bol bol ödül  kazanan Parazit (Parasite) filmi TV dizisi oluyor. Koreli yönetmen Bong Joon Ho, etkileyici filmini bu kez de dizi olarak çekmeye hazırlanıyor. Bu gelişmeye en çok sevinenler ise filmi sinemada izleyip de beğenenler…

FESTİVALLERE DAMGA VURMUŞTU

2019’da Cannes dahil AACTA, AFI, Toronto gibi festivallere damga vuran film 2020’ye ise Altına Küre’de (Golden Globe) kazandığı Yabancı Dilde En Film ile başladı.

Bong Joon Ho, Deadline’a verdiği demeçte: ” “Senaryoyu yazarken, 2 saatlik bir filme aktaramayacağım kadar çok fikrim vardı. Daha fazla süreye sahip olsaydım bu hikayeleri anlatabilme yetisine sahip olabileceğimi biliyordum. Televizyon sektörünü çok tanımıyorum. Bu projeyi mini bir dizi gibi, filme koyamadığım hikayelerin daha derinine inerek genişletilmiş versiyonu olarak düşünüyorum” dedi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu