Televizyon

Gelin adayı Hanife ekranlarda neden yok?

Birkaç gündür ekranda görünmeyen müzmin gelin adayı Hanife, sosyal medya hesabından Tv programındaki akıbeti hakkında açıklama yaptı. İzdivaç programlarının gedikli gelin adayı Hanife,  yıllardır aradığı eş adayını bir türlü bulamamasıyla dikkat çekiyordu. Hanife birkaç gündür ekranlarda yer almayınca meraklı soruların hedefindeki isim oldu.

Konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, hayranları müzmin gelin adayının akıbetini merak etmeye başlamıştı. Hanife, kendisini merak edeblere sosyal medya hesabından seslendi.

Nerede olduğu merak edilen Hanife’nin başka bir programa gideceği yönünde haberler ortaya çıktı. Ancak tüm dedikodular Hanife’nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile son buldu.

HANİFE: “PROGRAMA DEVAM ETMEYECEĞİM”

Zuhal Topal’ın programında başka bir programa geçmek için ayrılmadığını belirten Hanife, “Artık sağlığım iyi olmadığı için programa ilerleyen zamanda da devam etmeyeceğim. Hakkımda yapılan olumsuz yorumlar beni ve ailemi üzüyor. Bu sebepten çok yakında sosyal medya hesabımı da kapatacağım” dedi.

İşte, Hanife’nin o açıklaması:

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu