Televizyon

Gelin adayı Hanife neden canlı yayını ağlayarak ter etti?

Zuhal Topal’ın ünlenen gelin adayı Hanife, canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı.Hanife, ‘Kimseye güvenemiyorum. Huzurum kalmadı artık’ diyerek hüngür hüngür ağlaması stüdyoda şaşkınlığa neden oldu. Gerçek aşkı aradığını belirten Hanife, kimseden bir beklentisi olmadığını söyledi. Hanife artan taliplileri için de “hep geliyorlar, gidiyorlar” şeklinde konuştu.

“HEP GELİYORLAR GİDİYORLAR”

Canlı yayın sırasında Hanife’nin ağladığını fark eden sunucu Zuhal Topal, Hanife’ye gözyaşlarının sebebini sordu. Kendisi için gelen adayların hemen gittiğini belirten Hanife; ‘Beni üzen şey beni gerçekten kimin sevip, kimin sevmediğini anlayamamak. İnsanların ne şekilde bana yaklaştığını anlayamıyorum artık. Ben bugün aşık olduğum adamı bulduğumda herhangi bir televizyon programında değil, dışarıda da evlenirim. Hep geliyorlar, gidiyorlar’ diye konuştu.

ZUHAL TOPAL’DAN BAZI İNSANLAR KULLANILIYORLAR UYARISI

Zuhal Topal , stüdyodaki adayların mutlu olmasının önemli olduğunu, bundan başka bir şeyin önemli olmadığını söyleyerek: ‘Gerçekten sana değer veren, senin yanında olur ve gitmez. Bu herkes için geçerli. Bu bir oyun değil, reyting için, para için yapılabilecek bir şey değil. İnsanlar ne olduklarını unutuyorlar. Unutmayınız ki gencecik insanların gelecekleri söz konusu. Bazı insanlar bu uğurda kullanılıyorlar.’ diye Hanife üzerinden localardaki adaylara uyarıda bulundu.

STÜDYOYU AĞLAYARAK TERK ETTİ

Gözyaşları dinmeyen ve ağlamaya devam eden Hanife ise; Yemin ederim ben aşık olayım çadırda yaşayacağım. Gelmesin kimse düğün dernek istemiyorum’ dedi ve stüdyodan ayrıldı.

Ekran başındaki izleyiciler ise Hanife’nin bu gözü yaşlı hallerine ve anlattıklarına bir anlam veremedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu