Televizyon

Gelin adayı Hanife nihayet muradına eriyor…Kiminle evlenecek?

İzdivaç programlarında koca ararken beklemediği şöhreti yakalayan gelin adayı Hanife evleniyor. Hanife’nin evlenmesinde babasının etkili olduğu öğrenildi. İzdivaç programlarında damat adayları ile bir dargın bir barışık görüntüler sergileyen Hanife, sevgilisi Furkan Alkoç’la evleniyor. Özellikle Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programı ile dikkatleri çeken ve ünlenen Hanife Gürdal, bir süredir birliktelik yaşadığı dondurmacı sevgilisi Furkan Alkoç ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

HANİFE’NİN BABASI EVLENMESİNİ İSTİYOR
Hanife, şimdilerde sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla mutluluğunu adeta dosta düşmana ilan ediyor. Hanife’nin evlilik kararı almasında babasının etkili olduğu konuşuluyor.

“GELSİN İSTESİNLER SENİ”
Kızının artık evlenip yuva kurmasını isteyen babası, “Furkan, tanıdığımız bildiğimiz biri. Eğer niyeti de ciddiyse gelsin istesinler seni. Artık yuva kurmanın zamanı geldi” dediği öğrenildi.

FURKAN ALKOÇ HANİFE’YE TALİP OLDU
Müstakbel kayınpederinin bu sözleri sonrası harekete geçen Furkan Alkoç’un düğün hazırlıklarına başladığı konuşuluyor.

İkilinin sosyal medyadaki paylaşımları;

blank

 

 

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu