Televizyon

Gelinim Mutfakta’ya veda eden ikili hangi gelin-kaynana oldu? İşte haftanın kazananı

Kanal D’de fatih Ürek’in sunumuyla ekrana gelen Gelinim Mutfakta’da haftanın kazananı ve de eleneni belli oldu. Gelinim Mutfakta’nın hafta finali olan 170. Bölümünde en az puanı toplayan gelin ve kaynana yarışmaya veda etti. İşte 34. hafta sonunda programa veda eden ikili ve de haftanın kazanan gelini…

GELİNİM MUTFAKTA’YA VEDA EDEN ÖZÜM-AYTEN HANIM OLDU

Hafta toplamında en az puanları Betül-Gül Polat ve Ayten-Özüm Sakarya çifti aldı. Böylece Gelinim Mutfakta’nın 34. haftasının finalinde yarışmaya veda eden gelin-kaynana Özüm-Ayten hanım oldu.

İşte ikilinin yarışmaya veda ettiği o anlar:

HAFTANIN KAZANANI GELİN CANSU

haftanın kazananına gelince…Gelinim Mutfakta’da 34. hafta heyecanın yaşandığı programda haftanın kazananı ise gelin Cansu oldu. Cansu 5 altın bileziği alma hakkına sahip oldu.

Gelinim Mutfakta’nın hafta finali olan 170. bölümünde en çok puanı toplayan gelin beş altın bileziğin sahibi oldu.

Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Reyhan-Ezgi Yıldırım ve Sevgül Kıroğlu-Cansu Şöhret çifti arasında heyecanlı rekabet yaşandı. Ama haftanın kazan gelini Cansu oldu.

Hatırlanacağı gibi eski yarışmacılar Cansu Şöhret ve kayınvalidesi Sevgül Kıroğlu, programın müdavimlerinin yakından tanıdığı isimdi. İkili ilerleyen haftalarda Gelinim Mutfakta’ya geri dönmüştü. Diğer yarışmacıların şov yaptığını iddia ettiğini Cansu Şöhret, geçtiğimiz nisan ayında en az oyu alarak yarışmaya veda etmişti.

Gelinim Mutfakta Cansu kimdir?

Cansu Şöhret, Gelinim Mutfakta’nın sivri çıkışlarıyla öne çıkıyor. 1990 doğumlu olan  Cansu Şöhret, bebek bekliyor. Bilindiği gibi Cansu Şöhret, 27. bölümde fenalaşmış, hem diğer yarışmacılar hem de programın sunucusu Fatih Ürek, büyük panik yaşamıştı.

Daha sonra Gelinim Mutfakta doktorları tarafından muayene edilen Cans bir süre dinlendikten sonra yarışmaya geri dönmüştü. Gelinim Mutfak’tadan nisan ayında elenen Cansu Şöhret ve kayınvalidesi Sevgül Kıroğlu, 2 Temmuz’da ikinci bir şans yakaladı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu