Televizyon

Gelinim Mutfakta’yı Fatih Ürek’in yerine sunacak isim belli oldu

Geçtiğimiz sezonlarda Fatih Ürek’in sunduğu yemek yarışması Gelinim Mutfakta yeni sezonda yeni sunucuyla ekranlara gelecek. Gelinim Mutfakta’yı Seda Sayan’ın sunması bekleniyordu. Ancak programın yeni sunucunun Onur Büyüktopçu olduğu haber veriliyor.

Kanal D’nin sevilen yarışma programı “Gelinim Mutfakta”, çok yakında üçüncü sezon bölümleriyle ekranda olacak. Daha önce olduğu gibi hafta içi her gün yayınlanacak programın sunucusu Fatih Ürek artık olmayacak.

Bir süredir Fatih Ürek’in yerine isim arayışı varken Seda Sayan’a da teklif gittiği iddia ediliyordu. Seda Sayan yakın arkadaşı Ürek’in yerini almak istemeyince onun yerine Onur Büyüktopçu’ya teklif gitti.
Daha önce Yemekteyiz’i sunan Onur Büyüktopçu teklifi kabul etti.

Onur Büyüktopçu’nun renkli sunumu ve yenilenen dekoruyla ekrana gelecek “Gelinim Mutfakta”, gündüz kuşağına neşe katmaya devam edecek. Hem eğlendiren hem kazandıran programda gelinler ve kaynanalar mutfakta kıyasıya yarışacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu