Televizyon

Gelinim Mutfakta’yı Onur Büyüktopçu’nun yerine kim sunacak?

Bir süredir Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Gelinim Mutfakta’nın yeni bölümlerini kimin sunacağı merak ediliyordu. Bu merak edilen soru nihayet cevabını buldu. Sevilen yemek yarışması 2021 yılında yola Seda Sayan ile devam edecek. Kanal D ekranlarının sevilen programlarından birisi olan Gelinim Mutfakta, gelin ve kaynanaların mücadelesine tanık edecek. İşte, Gelinim Mutfakta’nın yeni dönemine dair bazı bilgiler..

Gelinim Mutfakta yeni yıla Seda Sayan ile başlayacak. 3 yıldır hafta içi her gün izleyicileriyle buluşan Gelinim Mutfakta, 2021’in ilk pazartesi günü olan 4 Ocak Pazartesi günü Seda Sayan’ın sunumuyla ekranda olacak. Samimi tavırlarıyla gönüllerde taht kuran Seda Sayan’ın programa da iddialı bir giriş yapacağı belirtildi.

Programın çiçeği burnunda sunucusu Seda Sayan, “Yeniden hayranlarımla buluşacak olmak benim için mutluluk verici. Mutfakta olmak ve yemek yapmak benim için büyük bir tutkuydu. Ve bu konuda mütevazi olamayacağım ama çok iddialıyım” dedi.

Sayan, dağıttıkları ödüllerle de rakiplerinin bulunmadığını belirterek “Her bölümün sonunda çeyrek altın ve her hafta finalinde de 5 altın bilezik dağıtıyoruz. Eli hamarat bütün gelinleri kayınvalideleri ile birlikte Gelinim Mutfakta’ ya bekliyorum. Çıkıp çıkıp gelsinler” diye konuştu.

Gelinim Mutfakta hafta içi her gün saat 13:00’te Kanal D ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu