Magazin

Gelinim Olur Musun?’un fenomen gelin adayı Sinem Umaş hakkında flaş gelişme

Show TV’de yıllar önce yayınlanan “Gelinim Olur musun?” adlı BBG tarzı yarışmayla tanınan Sinem Umaş hakkında, “görevi yaptırmamak için direnme”, “kamu görevlisine karşı alenen hakaret” ve “kamu malına zarar verme” suçlarından dava açıldığı haber veriliyor.

İddianamenin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlandığı öğrenildi.  İddianamede, polis memurları Kadir K. ile Kerem A. müşteki, Sinem Umaş şüpheli sıfatıyla yer aldı.

POLİSLERE HAKARET ETTİĞİ İDDİA EDİLİYOR

İddianamede, müştekiler Kadir K. ve Kerem A’nın, Şişli Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği’nde görevli oldukları, suç tarihinde 00.30’da Şişli Fulya Mahallesi Mehmetçik Caddesi üzerinde devriye gezdikleri belirtildi.

Polislerin, tekel bayisinden çıktığını ve elindeki poşette içki olduğunu fark ettikleri Sinem Umaş’ın yanına gittikleri , şüpheliye saat 22.00’den sonra alkollü içecek satışı yaptığı anlaşılan büfeyle ilgili işlem yapmak üzere tutulacak tutanağa imza atması gerektiğini söylediklerine dair ifadelere yer verildi.

“ANASININ KARNINDAN DOĞMADI!”

Sinem Umaş’ın imza için polis merkezine davet edilmesi nedeniyle tartışma yaşandığı, tartışma sırasında şüphelinin polis memurlarına hitaben, “Ben hiçbir yere gitmiyorum. Siz kimsiniz de beni karakola götüreceksiniz. Beni alacak adam daha anasının karnından doğmadı. İstediğim saatte istediğim yerden alkol alırım.” şeklinde sözler sarf ettiği anlatıldı.

POLİSLERE MÜDAHALE EDİP DİRENDİ

Şüpheli Umaş’ın bu şekilde polis memurlarını tehdit ettiği, hakarette bulunup onlara elleriyle vurmaya başladığı aktarılan iddianamede, polislerin, hakaret sebebiyle işlem yapmak amacıyla Umaş’ı sakinleştirmeye çalıştığı ancak şüphelinin direnç göstermeye ve vurmaya devam etmesi nedeniyle polis Kerem A’nın elinde bulunan göreve tahsisli telsizin yere düşerek kırıldığı, ayrıca adli rapora göre Kerem A’nın yaralandığı belirtildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu