Yerli Dizi

Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisine yeni oyuncu

Show TV’de yayınlanan başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk’in rol aldığı BKM imzalı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu.

Yapımını BKM’nin üstlendiği, Show TV ekranında beğeniyle izlenen ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ yayınlandığı her bölümüyle reyting listesinin üst sıralarında yer alırken karakterleri ve hikayesiyle büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait yapımın usta oyuncular ve genç yeteneklerden oluşan kadrosuna Pamir Pekin dahil oldu. Pekin, ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de ‘Kıvanç Zevret’ karakterine hayat verecek.

Başarılı bir cerrah olan Kıvanç, güven problemleri nedeniyle bugüne kadar yalnızca bir kez ciddi ilişki yaşamıştır. Derya ile bu anlamda ortak bir noktaya sahip olan Kıvanç, hayatında yeni bir sayfa açmak için Karabayır Merkez Hastanesi’nde başhekim olarak göreve başlar. Sadi ile ortak bir geçmişi olan Kıvanç, içinden çıkılması zor yeni bir duruma sebep olur…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisine taze kan! Hangi ünlü oyuncu kadroya katıldı?

Show TV ekranında perşembe akşamları izleyiciyle buluşan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada yer alırken, yönetmen koltuğunda koltuğunda Altan Dönmez oturuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu