Magazin

Genç kızlara kara haber, Kıvanç Tatlıtuğ 14 Şubat Sevgililer gününde aşıklar şehrinde evleniyor

Dünyanın en romantik kenti, aşıklar şehri Paris, yine dünyanın en romantik günü 14 Şubat’ta büyük bir aşkın imzasına tanıklık edecek. Özellikle Aşk-ı Memnu dizisindeki Behlül karakteri ile genç kızların sevgilisi olan Kıvanç Tatlıtuğ nikah masasına oturuyor hem de 14 Şubat Sevgililer Günü’nde. Kiminle mi, kısa bir süre önce elele görüntülendiği Başak Dizer ile.

Best of Türkiye yarışmasının yakışıklısı Kıvanç Tatlıtuğ gönlünü o güzele kaptırdı. Bekarlığa veda partisi de yapacak olan Tatlıtuğ’un evliliğine en çok hayranı genç kızlar üzüleceğe benziyor. Tatlıtuğ-Dizer çiftinin 14 Şubat’ta Paris’te kıyılacak sürpriz nikahına ailelerin yanı sıra yakın dostları da katılacağı ve  Tatlıtuğ’un toplam 50 davetlinin uçak biletlerini ve konaklama ücretlerini şimdiden ödediği belirtiliyor.

Çift, evlendikten sonra Bebek’te Ayşe Sultan Korusu’nda Tatlıtuğ’un yeni aldığı evde oturacak. Dizer’in evi kendi zevkine göre dekore ettirdiği öğrenildi. Tatlıtuğ ve Dizer yazın da Türkiye’de düğün yapmayı planlıyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği aşklardan olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer aşkında mutlu sona yaklaşıldı.İki yıldır mutlu bir beraberlik sürdüren ikilinin 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Paris’te nikah masasına oturacağı iddia edildi. Çiftin 14 Şubat’ta Paris’te kıyılacak sürpriz nikahına ailelerin yanı sıra yakın dostları da katılacak. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ‘un sevgilisi Başak Dizer sosyal medya aracılığıyla paylaştığı fotoğrafla dikkatleri üzerine çekti.Güzel stil danışmanı, bir köpeğin fotoğrafını paylaşıp bu kareye yakışıklı oyuncuyu da etiketledi. Herkes bu köpeğin Kıvanç Tatlıtuğ’a ait olduğunu zannederken Başak Dizer Sadece Kıvanç ve ben bu köpeği çok etkileyici buluyoruz dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu