Müzik

Genç müzisyen Umut, yeni single çalışması Yakamoz ile geliyor

Genç müzisyen Umut’un söz/müzik ve düzenlemesini kendisinin yaptığı YAKAMOZ isimli SİNGLE çalışması 02.12.2022 tarihinde tüm dijital platformlarda ve sanatçının kişisel YouTube kanalında OLİVA YAPIM etiketiyle yayınlanacak.

POP tarzında ve Latin ezgilerinin de içinde bulunduğu teklinin Mix/Mastering çalışmasını Utku Ünsal yaptı. Şarkının ana teması ve kompozisyonu için önem arzeden gitar kaydında da Caner Güneysu, genç sanatçıya eşlik etti.

Umut, söz/müzik ve düzenlemesini yapacağı şarkılarıyla müzik dünyasında kalıcı ve başarılı işlere imza atmayı hedefliyor.

Müzik dünyasına kariyerinin ilk profesyonel çalışmasıyla giriş yapacak olan genç müzisyen, 4 Nisan 2000 tarihinde İstanbul’da doğdu.

Piyano ve Gitar çalan Umut,Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü mezunu. Genç sanatçı, halen üniversite eğitimine Müzik Bölümü’nde devam etmektedir.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu