Magazin

Genç oyuncu Biran Damla Yılmaz operasyon geçirdi…Sağlık durumu nasıl?

ATV’de yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinden sonra yıldızı parlayan, şimdilerde Fox TV’de yayınlanan ‘Baraj’ dizisinde “Nehir” karakterine hayat veren 23 yaşındaki oyuncu Biran Damla Yılmaz’ın, Ulus’ta özel bir hastanede operasyon geçirdiği öğrenildi.

Oyuncu Biran Damla Yılmaz’ın, kadınsal bir rahatsızlık nedeniyle operasyon geçirdiği öğrenildi. Snob Magazin’in haberine göre Yılmaz, operasyon sonrası taburcu edildi.

Biran Damla Yılmaz’ın, “Öğretmen” dizisinde başrol oynayan İlker Kaleli ile bir aydır beraber olduğu ortaya çıkmıştı.

BİRAN DAMLA YILMAZ KİMDİR?

Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da doğdu. Konservatuar eğitimi alan Biran Damla Yılmaz, kameralar karşısına ilk olarak 2014 yılında yayınlanan Yasak dizisinde canlandırdığı Esma karakteri ile geçti. Beyaz Yalan, Çılgın Dersane: Ada, Kırgın Çiçekler, Mucize 2 Aşk gibi yapımlarda rol aldı. Biran Damla Yılmaz, Atv ekranlarında yayınlanan Canevim dizisinde Ceylan karakterine hayat vermişti. Genç oyuncu şu sıralar Baraj dizisinde Burak Yörük, Alina Boz gibi isimlerle başrolü paylaşmaktadır. Biran Damla Yılmaz, 1,61 metre boyunda, 54 kilo ve Yengeç burcu.

Biran Damla Yılmaz’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Canevim (Ceylan Haksever) (TV Dizisi)
2019 – Mucize 2 Aşk (Mizgin) (Sinema Filmi)
2015 – 2017 – Kırgın Çiçekler (Eylül) (TV Dizisi)
2015 – Beyaz Yalan (Nesrin) (TV Dizisi)
2015 – Muhteşem Yüzyıl (Cariye) (TV Dizisi)
2014 – Çılgın Dersane: Ada (Deniz) (Sinema Filmi)
2014 – Yasak (Esma) (TV Dizisi)

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu