Medya

GENÇ POPÇU OZAN FANLARIYLA HASRET GİDERDİ

Genç popçu Ozan’ı Hatay’dan, Adana’dan, Fransa’dan ve daha pek çok farklı yerden gelen hayranları şaşırttı. Ozan’ı hediyelere boğan genç kızlar sanatçıyla keyifli dakikalar geçirdi.

Sohbet ettikleri genç sanatçıyla fotoğraf çektirip merak ettikleri her konuyu konuşan Ozan Fan Club üyeleri, Ozan’a posterlerini imzalatırken aileleri de yanlarındaydı.

KRAL TV Müzik Ödülleri listesinde de en iyi klip, en iyi şarkı, en iyi erkek sanatçı ve en iyi remix kategorilerinde listeye giren, ailelerin de beğeniyle takip ettiği Ozan için aileler; “Bizim için OZAN ailemizin popçusu. Bizim ve çocuklarımızın severek takip ettiği ayrıca büyük bir beğeniyle dinlediğimiz genç bir sanatçı. Çocuklarımız Ozan’ın hayranı oldukları için biz de memnunuz ” dediler.

Hollada doğumlu olan genç popçu Ozan oldukça fazla sayıdaki hayranlarıyla dikkatleri çekiyor. Ozan’ın Kral Pop’ta yayınlanan Görüş Mesafesi adlı klibi yayınlandığı gün 15 bin tıka ulaşmıştı…

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu