Youtube

Genç Youtuber çıkan yangında hayatını kaybetti

Ünlü Youtuber kız arkadaşıyla birlikte canından oldu. YouTube fenomeni Emre Özkan ve kız arkadaşı İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı öğrencisi Nahide Cansu Kovancı, Bağcılar’da çıkan yangında hayatını kaybetti.

YouTube’da 300 binden fazla abonesi bulunan Emre Özkan, Bağcılar’da bulunan stüdyo olarak kullanılan binada çıkan yangında hayatını kaybetti.

YOUTUBE’DA 300 BİN ABONESİ BULUNUYORDU

yangın, sabah saat 06.00 sıralarında çıktı. Elektrik kontağından çıktığı değerlendirilen yangına itfaiye müdahale etti. İçeri giren itfaiye ekipleri 2 kişinin cesedini buldu. Yangında hayatını kaybeden 2 kişinin, Emre Özkan ve kız arkadaşı Nahide Cansu Kovancı olduğu anlaşıldı.

Ünlü YouTuber Emre Özkan ve çalışma arkadaşı İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı öğrencisi Nahide Cansu Kovancı, gece geç saatlere kadar çalıştıkları stüdyoda uyuyakaldı. İlerleyen saatlerde dumandan zehirlenen Emre Özkan ve Nahide Cansu Kovancı hayatını kaybetti.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu