MagazinYoutube

Genç YouTuber Duygu Köseoğlu’ndan ‘şiddet görüyorum’ isyanı

YouTube’da 2 milyonu aşkın takipçi sayısıyla dikkat çeken genç YouTuber Duygu Köseoğlu, şiddete maruz kaldığını açıkladı.

DUYGU KÖSEOĞLU’NDAN ‘ŞİDDET MARUZ KALDIM’ AÇIKLAMASI

Köseoğlu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada özel hayatında birliktelik yaşadığı aynı zamanda menajeri konumunda olan kişiden fiziksel, psikolojik ve ekonomik açılardan şiddet gördüğünü iddia etti.

Ünlü YouTuber, Duygu Köseoğlu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle ifade etmem gerekir ki menajerim Onur Turgut ile tüm iş ve özel ilişkimi sonlandırmış bulunmaktayım. Menajerim tarafından maruz kaldığım şiddet (fiziksel, psikolojik, ekonomik) nedeniyle yasal yollara başvurmuş bulunmaktayım. Yargıya taşınmış bu olaylar nedeniyle çok üzücü ve yıpratıcı bir süreçten geçmekteyim.

Yasal sürecin yanı sıra bu talihsiz olayların kamuoyu gündemine taşınmış olması nedeniyle, ben ve ailemin yaşadığı mağduriyet ve manevi ıstırap daha da artmıştır.

Bu noktada başlamış olan yargı sürecinin sonucunda adaletin gereken cezayı vereceği konusunda en ufak bir kuşkum bulunmamaktadır.Bu zor günümde yanımda olan tüm sevenlerime teşekkür ederim.”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

duygu köseoğlu (@duygubie)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu