Yerli Dizi

Genç Youtuber Orkun Işıtmak Fox TV’nin dizisine konuk oluyor

Youtube fenomeni (youtuber) Orkun Işıtmak Fox TV’nin dizisi Kayıt Dışı’nın bu akşamki bölümünde konuk oyuncu olarak boy gösterecek. Fox TV’de yayınlanan yapımcılığını Karga Seven’ın yaptığı başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in yer aldığı “Kayıtdışı” dizisinin bu akşamki bölümünde ilginç bir sürpriz dizinin izleyicilerini bekliyor olacak.

ORKUN IŞITMAK KAYIT DIŞI DİZİSİNDE

Açtığı Youtube kanalıyla milyonlarca kişinin videolarını ilgiyle takip ettiği Youtuber Orkun Işıtmak, ilk defa Kayıt Dışı dizisinde oyuncu olarak boy gösterecek.

21 yaşındaki Işıtmak, “Kayıtdışı” dizisinin 6. bölümünde kendi kimliğiyle ekrana gelecek. Milyonlarca takipçisiyle bilinen Youtube fenomeni, dizide Bahar Şahin, İpek Filiz Yazıcı ve Batuhan Yelekoğlu’nun arkadaşları rolünde FOX izleyicisinin karşısına çıkacak.

Senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler’in kaleme aldığı, yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures’ın, proje tasarımı ile kreatif yönetmenliğini ise Cevdet Mercan’ın üstlendiği dizinin altıncı bölümü için şimdiden nefesler tutuldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu