MagazinMüzik

Gerçek Yalgın ‘İstanbul Ağlıyor’ şarkısıyla geri döndü

2010 yılında oldukça ses getiren ‘ Eşkiya’ albümüyle müzikseverlerle buluşan Gerçek Yalgın, uzun bir aradan sonra ‘İstanbul Ağlıyor’ isimli tekli çalışmasıyla sevenlerine yeniden merhaba diyor.

“İSTANBUL AĞLIYOR” DİGİTAL PLATFORMLARDA

Söz ve müziği Tunay Bozyiğit’e, aranjesi Bülent Güven (Kurtalan Ekspres)’e ait olan ‘İstanbul Ağlıyor’ isimli çalışma Cenkhan Alkaya yönetmenliğinde kliplendirildi.

Geleneksel Türk müziği motiflerinin Rock ezgileriyle süslendiği bu çalışma, gerek soundu gerekse Gerçek Yalgın’ın kendine has yorumuyla, uzun yıllar dillerden düşmeyecek bir eser olarak değerlendiriliyor.

Güçlü sesi ve farklı yorum yeteneğiyle başarılı bir çalışmaya imza atan Gerçek Yalgın, halen müzik eğitimine devam ediyor ve uzun süre ara verdiği sahnelere hızlı bir geri dönüş yapmak üzere repertuar çalışmalarını sürdürüyor.

Gerçek Yalgın tarafından seslendirilen ‘İstanbul Ağlıyor’ 2645 Records – Abdullah Özdoğan etiketiyle tüm digital platformlarda yerini alıyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu