Sosyal Medya

Gigi Hadid Twitter hesabını kapattı

Milyarder işadamı Elon Musk Twitteri satın aldıktan sonra dünyaca ünlü kişiler hesaplarını kapamaya devam ediyor. Son olarak Filistin asıllı Amerikalı model Gigi Hadid de sosyal platforma veda eden isimler kervanına katıldı. Hadid, Twitter’ın bağnazlık çöplüğüne dönüştüğünü ve artık güvenli bir yer olmadığı gerekçesi ile hesabını dondurdu.

Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının yankıları sürerken, birçok kişi hesabını donduruyor. Dünyaca ünlü model Gigi Hadid de bu kararı alanlardan.

‘TWİTTER BAĞNAZLIK ÇİFTLİĞİNE DÖNDÜ’

Gigi Hadid, Instagram hesabından 76 milyon takipçisi ile hesabını dondurduğunu paylaştı. Gigi, Instagram hikayesinde şunları yazdı: “Twitter gittikçe daha fazla nefret ve bağnazlık çöplüğü haline geliyor. Bu, parçası olmak istediğim bir yer değil.”

‘YARARDAN ÇOK ZARAR’

Güzel model, son olarak Twitter’ın artık güvenli bir yer olmadığını hissettiğini ve platformun artık yarardan çok zarar olduğunu söyledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu