Yerli Dizi

GİTTİ LEYLA İLE MECNUN GELDİ BEN DE ÖZLEDİM

‘Ben de Özledim’ 25 Ekim Cuma Star’da başlıyor!

Özlenen ve merakla beklenen dizi ‘Ben de Özledim’in yayın tarihi belli oldu.25 Ekim Cuma akşamı sevenleriyle buluşacak olan diziyi Leyla ile Mecnun ekibi yapıyor. Onur Ünlü’nün yönetmenliğini yaptığı diziyi Burak Aksak yazıyor. Başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan ve konuk oyuncu olarak Cengiz Bozkurt’un yer aldığı Ben de Özledim’in ilk bölümünde izleyiciyi sürprizler bekliyor.

Leyla ile Mecnun dizisi ani bir kararla yayından kalkar. Bütün dizi ekibi işsiz kalır. Herkes kara kara ne yapacağını düşünür. İşi ve birbirleriyle çalışmayı seven ekip durumu kabullenmekte güçlük yaşar. Ali, Serkan ve Osman tam ayrı yerlere dağılacakken Ali seslenir: “Çok yalnızım n’olur dağılmayın lan!” Bundan sonra bir türlü birbirlerinden ayrılamazlar. Ellerinde yalnızca birlikte çaldıkları müzik grubu ‘Leyla the Band’ kalmıştır. Bir de arkadaşlıkları… Konser ve provalar dışında da tüm vakitlerini beraber geçirmeye başlarlar.

Ve olaylar bir türlü gelişmez…

Ben de Özledim 25 Ekim Cuma ilk bölümüyle Star’da…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu