Yerli Dizi

Rengarenk’in yerine gelen Kaçın Kurası tutacak mı?

Rengarenk dizisi geçen hafta 7. bölümü ile sona erdi. Artık o Kaçın Kurası ismi ile ekran yolculuğuna devam edecek. Kaçın Kurası ne zaman başlıyor, Kaçın Kurası ilk bölüm fragman ve özeti haberimizde. Kaçın Kurası hikayesi nasıl başlayacak, İzmir’de yaşadığı hüznün ardından Renk, yeni yolculuğunda aşkı bulacak mı? Seyirci yeni diziyi yeni adı ve yeni başrol oyuncusu ile kabul edecek mi?

Kaçın Kurası 1. Bölüm fragmanının sloganı “Benimle susar mısın biraz?” oldu. Hikaye ilk bölümde şöyle başlıyor: “Renk, 6 ay önce kalbini İzmir’de defnetmiş, kendi yasını tutuyordur. Bu yası gölgeleyecek makyajı ise yükselen iş grafiği ve elbette başarısıdır. Aylardan beri kalbi kırgın, gönlü yorgun Renk kendini işine vermenin suyunu çıkarmış, iş dışında hiçbir şeye dönüp bakmaz olmuş, duygusal benliği içine kaçmış, bir çeşit organik robota dönüşmüştür…”

Dizinin değişeni sadece adı ve başrol oyuncusu değil; dizinin senaristi de değişti. Dizi ekibine; Serhat Teoman, Köksal Engür, Eylem Tanrıver, Burak Tamdoğan, Abidin Yerebakan, Atilla Türkyılmaz ve Burcu Altın Akdoğan katıldı.

Senaryo gereği diziden ayrılan Kaan Taşaner’in yerine Serhat Teoman geldi. Serhat Teoman son olarak Acil Aşk Aranıyor dizisinde oynamış ve Sinan adlı karakteri canlandırmıştı.

Rengarenk yeni kadrosu, yeni hikayeleri ile heyecanla bekleniyor. Kaçın Kurası sevgi, aşk, tutku ve heyecan dolu yeni bölümüyle 23 Eylül Cuma akşamı atv ekranına ilk kez gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu