MagazinManşet

Gizem Karaca artık sevgilisini gizlemiyor

Son yılların yıldızı parlayan genç oyuncularından Gizem Karaca, aşk sarhoşu…. Gizem Karaca, bugünlerde doludizgin bir aşk yaşıyor. Güzel oyuncunun bu aşkını daha fazla saklamaya niyetinin olmadığı iyice gün yüzüne çıktı.

gizem-karaca-sevgilisi

İş adamı Kemal Ekmekçi ile bir süredir birlikte olan güzel oyuncu, bu beraberliğini artık saklamıyor. İlişkisinin ilk başlarında kameralardan köşe bucak kaçan Gizem Karaca’nın bu tavrından şimdilerde eser yok. Karaca,  sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla romantik ilişkisini de sevenleriyle paylaşmış oldu.

Geçen haftalarda sevgilisini ailesiyle tanıştıran güzel oyuncu, erkek arkadaşıyla yılbaşı tatili için İtalya’yayı seçti.

Ülkenin tarihi yerlerini gezen sevgililer, Venedik’te gondola binerek aşklarını tazeledi. Gizem Karaca tatilden çektirdiği fotoğrafları ise bol bol sosyal medya hesabından paylaşarak adeta düşman çatlattı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu