Sinema

GİZEM KARACA VE BARIŞ KILIÇ’IN YOLLARI BU FİLMDE KESİŞTİ

İki ünlü oyuncu Gizem Karaca ve Barış Kılıç’ın yolu Seni Seviyorum Adamım adlı sinema filminde kesişti. Her iki oyuncunun da fanları iki ismi birbirlerine çok yakıştırıyordu. Sonuçtafanların hayali yeni sinema filmiyle gerçekleşmiş oldu.

Bir süredir sosyal medyada, fanlarının ortak açtığı sayfalarda birbirine yakıştırdıkları, aynı projede yer almaları heyecanla beklenen Gizem Karaca ve Barış Kılıç’ın yolları nihayet buluştu!

gizem-karaca-baris-kılıc-2

Gizem Karaca ve Barış Kılıç’ın, Türk fanlarının yanı sıra, bir kısmı Azerbaycanlı ve Arap izleyiciler tarafından açılmış 20’yi aşkın fan sayfası bulunuyor! Ve tüm bu sayfalarda, iki ünlü ismin birlikte bir projede yer almaları isteniyor.

Durumdan hiç haberi olmayan yapım şirketi VTR Production, geçtiğimiz aylarda sinema filmi projesini ayrı ayrı bu isimlere götürdü. Bir romantik komedi filmi olan “Seni Seviyorum Adamım”,  tam da fanlarının hayal ettiği gibi bir hikayede Karaca ve Kılıç’ı birararaya getirmiş oldu!

BARIŞ KILIÇ’TAN FANLARINA TEŞEKKÜR NOTU!
Çekimleri Kıbrıs’ta gerçekleşen filmde Barış Kılıç, hayattan ve mesleğinden vazgeçmiş olan ‘Berk’ karakterini canlandırıyor. Gizem Karaca ise, ‘Berk’in ansızın yaşamına giren genç, şımarık ve hayat dolu bir kişiliğe sahip ‘Ezel’ rolüyle karşımıza çıkacak. Film; Berk’in, Ezel’le yeniden varoluşunu ve aralarında alevlenen aşkı konu alıyor.

gizem-karaca-3
Çekimler boyunca fanlar Kılıç ve Karaca ikilisini yalnız bırakmayarak, sosyal medyadan devamlı destek oldular. Çekimlerin bitmesinin ardından Barış Kılıç da kendi instagram hesabından “Sevgili Azerbaycanlı ve Arap fanlar, sevginiz ve desteğiniz için teşekkürler.” notunu paylaştı!

“Seni Seviyorum Adamım” şimdi vizyona girmek için gün sayıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu