Magazin

Gizem Karaca’dan adım evlilik yolunda ciddi adım

Ünlü oyuncu Gizem Karaca nişanlandı. Gizem Karaca bir süredir birliktelik yaşadığı sevgilisi Kemal Ekmekçi ile dün Yeniköy’de yakın çevresinin katıldığı bir törenle nişanlandı.Yaklaşık 1,5 yıldır aşk yaşayan Gizem Karaca-Kemal Ekmekçi çifti evlilik yolunda ilk önemli adımlarını attılar.

GÜZEL KÖYLÜ’NÜN ÇEKİMLERİNDE TANIŞTILAR

Nişan öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan çiftin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Muğla’da Güzel Köylü dizisinin çekimleri sırasında tanıştıklarını söyleyen Gizem Karaca “Güzel bir başlangıç oldu bizim için şimdi ciddi adımlar atma zamanı” dedi.

asdsdasds

DAMADA TUZLU KAHVENİN YANINDA TURŞU İKRAM EDİLDİ

Kız isteme töreninde tuzlu kahvenin yanında turşu da yediğini söyleyen Kemal Ekmekçi ‘Ben asla turşu yiyemiyorum o yüzden Gizem aşkımı ispatlamak için tuzlu kahvenin yanında bana turşu da yedirdi’ dedi. Düğün tarihinin netlik kazanmadığını söyleyen Karaca, ‘Bodrum’da yaz düğünü olacak ama tarihi henüz belli değil‘ dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu