Sinema

Gizem Karaca’nın oynadığı Organik Aşk filminin vizyon tarihi belli oldu

Başrollerini Gizem Karaca ve Mustafa Mert Koç’un paylaştığı, Tarık Pabuçcuoğlu, Ruhsal Öcal ve Asuman Dabak gibi birçok usta oyuncunun rol aldığı Organik Aşk filminin vizyon tarihi belli oldu. Yönetmen koltuğuna Kamil Çetin’in oturduğu, senaryosunu Volkan Girgin’in kaleme aldığı Organik Aşk filmi 14 Eylül’de vizyona girecek.

GİZEM KARACA  ORGANİK AŞK FİLMİYLE DÖNDÜ

Sihirli Perde, CB Medya ve FOX’un ortak yapımı “Organik Aşk” filminin ilk tanıtımı da izleyiciyle buluştu.

Muğla’nın birbirinden güzel köylerinde çekildi. Köyceğiz, Ortaca, Dalyan ve Fethiye’de tamamlanan çekimlerde yerel halk da oyuncu olarak yer aldı. Oldukça eğlenceli süren çekimler renkli görüntülere sahne oldu.

Gizem Karaca’ya en büyük destek Muğlalı kadınlardan geldi, harmandalı oynamayı ve odun kırmayı öğrenen Gizem Karaca, doğal yaşamı çok sevdiğini söyledi.

Filmin bir diğer başrolü Mustafa Mert Koç ise, esprileri ve sıcak tavırlarıyla tüm ekibin neşe kaynağı oldu.

ORGANİK AŞK FİLMİNİN KONUSU:

Organik Aşk, bir Ege köyüne yerleşmek isteyen Bülent’le ailesinin zorla evlendirmeye çalıştığı Esma’nın kesişen yolculuğunu anlatır. Bülent, zengin bir ailenin inşaat şirketinden sorumlu beceriksiz oğludur. Ailenin bugün eriştiği zenginliğin tamamı baba Celal’in eseridir. Bülent, Celal’in hayattaki tek başarısızlığıdır. Üstelik bu başarısızlık oğlanın yüzüne vurulmasın diye her ay dünyanın parasını harcamaktadır. Celal için bu gidişata dur deme zamanı gelmiştir. Babası Celal kendisi gibi sıfırdan hayata başlaması için Bülent’e bir ay müddet verir: Ya adam olacaktır, ya da mirastan men edilecektir!

Bu çıktığı yolculukta başına gelen bin bir türlü maceradan sonra, yolda karşılaştığı düğünden kaçan gelin Esma ile aşkı bulurken namus davası için peşlerinde olan abisi Davut ile de ayrıca uğraşırlar. Bülent ve Esma hem hayatlarını geçirecekleri organik köyü, hem de organik aşkı bulmuştur.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı