Magazin

Gizem Memiç “kapak kızı” oldu

Her sayısında ünlü isimlerin röportajlarına yer veren MAG, Surivior ile isminden bir kez daha söz ettiren Türkiye güzeli Gizem Memiç’i Temmuz sayısına özel gerçekleşen röportajında hayranları ile buluşturuyor.

2010 yılında Miss Turkey seçilen ve kariyerinin basamaklarını hızla tırmanmaya başlayan Gizem Memiç, güzellik yarışması serüvenini ve Türkiye’yi ekranlara kilitleyen yarışma programı Survivor macerasını MAG okurları için gerçekleştirdiği özel röportajında paylaşıyor. Survivor’da büyüdüğünü hissettiğini dile getiren başarılı güzel, milyonların takip ettiği yarışma programı hakkında merak edilenleri anlatıyor. Güzellik yarışması ile ismini duyuran Gizem Memiç, sürpriz projeler ile ilgili ipuçlarını samimi röportajında paylaşıyor.

gizem-memic

GİZEM MEMİÇ KİMDİR?

Gizem Memiç, 16 Mayıs 1990 yılında  Ankara’da doğdu. 1 Nisan 2010 tarihinde gerçekleşen Miss Turkey yarışmasında 1. seçildi.  Türkiye’yi hem Miss World Dünya Güzellik Yarışması’nda, hem de Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması’nda temsil etti. Memiç, Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunu. 7 Şubat 2016 tarihinde başlayan Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yer aldı.

Miss Universe 2010’da dünyanın en prestijli güzellik yarışması organizasyonu olan Kâinat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi 23 Ağustos 2010 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas şehrinde temsil etti.

Miss World 2010’da Çin’in Sanya kentinde yapılan yarışmada Türkiye’yi Dünya Güzellik Yarışması’nda temsil etti. Memiç, 19 Ekim’de en iyi 40 finalistin içine girdikten sonra 22 Ekim 2010 tarihinde en iyi 20 finalist içinde yerini aldı.

gizem-memic-2

Miss Turkey 2010 unvan sahibi olarak Amerika’da Carl’s Jr. Restaurant’ın ve onun ortak şirketi Hardee’s Restaurantları’nın televizyon reklamında oynayan ünlü model, İngilizce’de Turkey olarak ifade edilen Hindi kelimesine bir gönderme yapılarak beş yüz kalorinin altında olan Turkey Sandwiches’in yani hindi sandviçlerinin tanıtımını bikini ile sandviç yiyerek podyumda yürüme sahnesi ile yapmıştı.

gizem-memic-3

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu